Благодійний фонд “Крила”

Благодійний фонд «Крила» — організація, заснована понад рік тому, 10 квітня 2022 року.  БФ «Крила» створились задля гуманітарної допомоги постраждалим верствам населення і підтримки української армії під час війни.  Наразі  основними напрямами роботи фонду є волонтерська допомога на оснащення  Збройних Сил України, а саме військовослужбовців Шполянської громади, що служать на фронті.

          Фонд працює трохи більше року. За цей час встигли чимало, збирали донати  благодійників, швидко забезпечували корисні для військових замовлення і відправляли на бойові позиції. Постійно передавали – бронежилети, спальні мішки, тепловізори (5 шт),  старлінк, рацію (Motorola 4400), супутниковий телефон, генератор, допомогли закрити збір коштів на черговий військовий автомобіль, тощо.

           У БФ «Крила» розповідають, що поважають згуртованість громадян заради перемоги, цінують їхні вклади на підтримку армії та постраждалим під час війни, тому працюють сумлінно і неодмінно прозоро звітують.

           Благодійна організація залучає донорські кошти закордонних партнерів, їм довіряють і систематично надсилають донати зі Сполучених Штатів Америки, Фінляндії і Кіпру. Допомагають й інші країни Євросоюзу.

           Зараз підготували і незабаром відправлять на Донеччину – тепловізор, спеціальну валізу з інструментами, автомобільну камеру, хвостовик-стабілізатор ВОГ 17 (у кількості 1700 шт), 18 матраців на двоярусні ліжка, сухпайки.

           Зазначимо, що Благодійний фонд «Крила» є партнером Шполянської міської ради,  Меморандуму про співпрацю у сфері благодійної діяльності підписаний 20 квітня 2023 року. Тому, місцева влада рекомендує жителям громади сміливо робити внески і не турбуватися потім, куди пішли кошти.  Організація працює у правовому полі, перебуває у реєстрі неприбуткових організацій та дотримується вимог ПКУ (Податковий кодекс України), звітує перед надавачами благодійної допомоги. Саме це допомагає їм створювати довіру у місцевих громадян і закордонних благодійників,  сприяє досягненню вмотивованих цілей.

           Наразі  Фонд співпрацює з військовими частинами через перше відділення РТЦК та СП (Шполянський військомат). Вони вже знають нові замовлення  воїнів і продовжують збирати кошти  на:

  • Професійний дрон з тепловізором“DJI Mavic 3T” (1 шт.)
  • Батареї для “Mavic 3” (10 шт.)
  • Starlink V2 (3 шт.)
  • Портативний зарядний пристрій «ECOFLOW» або «BLUETTI» від 1 кВт  (3 шт.)
  • Металошукач багаточастотний Minelab Vanquish 340 (1 шт.)
  • Тепловізор “Tthermeye cyclops 335” (5 шт.)
  • Приціл коліматорний Aimpoint Micro H-1 2МОА Weaver (5 шт.)
  • Тактичні аптечки (або рюкзаки)

           Долучайтеся і підтримайте тих, кому зараз найважче та найскладніше, тих, хто ризикує життям на “нульових” рубежах оборони України. Вони потребують вашої участі! Збережемо життя героям, які нас оберігають!

 

Реквізити відкритого рахунку БФ «Крила» в АТ «ОЩАДБАНК» гривня, долар, євро

МФО 354507

ЄДРПОУ 44676876

Рахунок: UA263545070000026006300099288

Отримувач: БО «БЛ. ФОНД ДОП. ПОСТ. ВІД ВІЙНИ «КРИЛА»

Банк отримувач: Філія Черкаське ОУ АТ Ощадбанк м. Черкаси

Завчасно дякуємо кожному, хто перерахує кошти на вказані потреби наших військових. Спільно ми пришвидшуємо  перемогу і ніхто нас не здолає, поки ми, українці, невтомно прагнемо бути разом!

 

 

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту