Над квітковим оформленням працюють у Шполі

Наводити лад і чистоту — невід’ємна частина робочого часу комунального підприємства «Благоустрій», а сьогодні їм щиро допомагають у цьому віряни з релігійної громади Свідки Єгови. Наразі продовжують працювати над квітковим оформленням у середмісті Шполи. Перед посадкою квітів спершу готують ґрунт, обробляють його, далі – оздоблюють квітучими саджанцями.
Роботи тривають по вулиці Соборній і біля пам’ятного знаку учасникам бойових дій в українсько-російській війні, потім перейдуть до пам’ятника Тарасу Шевченку та скверу поруч. Працівники вже завершили прибирання квітників коло пам’ятного місця Героям Небесної Сотні, парку Слави, інших зелених зонах.
У підготовлений грунт планують висадити саджанці ранніх квітів — маргаритки, чорнобривці, петунії, лобелії — такі чудові подарунки для нашого міста вже не один рік робить місцева підприємиця Євгенія Кукуруза. Вони завжди додають Шполі барв і милують красою наших мешканців.
Приємно, що у громаді є такі люди, які дбають за її розвиток, докладають зусиль, аби вона ставала привабливішою, більш комфортною. Вкладають власні кошти і працю в інфраструктуру й озеленення. Дякуємо підприємиці Євгенії Кукурузі та релігійній громаді Свідків Єгови за любов до рідного краю, ініціативу і хороші справи.
Поділитись:
Перейти до вмісту