Проєкт «ПОРУЧ» завершив свою роботу у Шполянській громаді

Закінчилася робота проєкту «Поруч» на Черкащині, а саме заключні тренінги були проведені в Шполянській ОТГ. Цього тижня координатори проекту відвідали 5 шкіл громади (Шполянський ліцей №3, Шполянський ліцей №5, Лебединський ліцей №1, Лебединський ліцей №2 та Лебединську гімназію №3).
Нагадуємо, «ПОРУЧ» – це спільний проєкт МОН і ЮНІСЕФ. Спортивну складову проєкту реалізовують благодійний фонд «Розвиток футболу України» в партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.
Даний проєкт спрямований на психологічну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни. «ПОРУЧ» передбачає роботу груп психологічної підтримки, арт-терапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття.
Даний захід включав 3 напрямки:
1. «Спорт» – рухливі ігри та естафети (Спортивний тренер)
2. «Територія безпеки» – спрямована на покращення психоемоційного стану, зняття напруги та стабілізації (Доктор психологічних наук)
3. «Здоров’я та безпека» – популяризація здорового способу життя з фізичними вправами, отримання нових знань, корисних для здоров’я (Медичний працівник).
По закінченню заходу всі учасники отримали подарунки від організаторів.
Поділитись:
Перейти до вмісту