Придбали новий автобус

Місцева влада придбала новий автобус, який згодом здійснюватиме перевезення громадян на території громади.  Вартує транспортний засіб  3 млн. 150 тис. грн виділених коштів із міського бюджету.

       Знаючи про дефіцит рейсів на міських і приміських маршрутах, у міській раді вирішили створити власний муніципальний транспорт на базі комунального підприємства «Комунальник». Проблема з громадськими перевезеннями виникла  не вчора. Тривалий час жителі громади самотужки дістаються із села у місто або навпаки, а шполяни постійно їздять у переповнених автобусах відчуваючи дискомфорт.

        Новий автобус (модель ISUZU міський) вже заїхав до автопарку комунального підприємства. Салон розрахований на 35 місць (враховуючи стоячі місця), з яких 17 – сидячі, обладнаний для перевезення осіб з інвалідністю. Транспортний засіб оглянули в.о. міського голови Олег Кошовий і перший заступник міського голови Віталій Плетінь.

        Тепер у міській раді  розпочали процедуру отримання ліцензії на перевезення пасажирів, завершення якої очікують через місяць. Незабаром закуплять ще декілька автобусів і суттєво розширюватимуть сферу муніципального транспорту у громаді.

  • Ми разом із фахівцями і депутатами міської ради прагнемо однієї цілі, полегшити мешканцям громади питання міських і приміських перевезень, вже запланували витрати із бюджету, щоб запустити власний громадський транспорт. Щоб люди мали можливість їздити на  роботу і навчання, у лікарню і соцустанови, або  навіть зняти пенсію в банкоматі  селяни змогли дістатися  міста, – сказав виконуючий обов’язки міського голови Олег Кошовий.

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту