30 квітня — День прикордонної служби України

30 квітня відзначаємо День прикордонної служби України. Завдяки їм ми щодня стаємо ближчими до нашої спільної мети – Перемоги! Їхньою силою духу захоплюється не лише Український народ, а й увесь світ. Захоплюються і цитують, кожен українець знає сміливі слова прикордонника з острова Зміїний!
Сьогодні виконуючий обов’язки міського голови Олег Кошовий разом із ветеранами прикордонної служби ГО “Спілки воїнів-прикордонників м. Шпола” поклали квіти і хвилиною мовчання вшанували українських героїв, яким першим випало приймати удари російського агресора у 2014, і під час повномаштабного вторгнення у 2022 році.
  • Усі ми віддаємо данину шани хлопцям і дівчатам, що поклали життя за Україну. Усім тим, хто продовжує битися з агресором за наше світле майбутнє. Кожен з них Герой і завдяки їхній жертовності наша держава залишається вільною. Від імені всієї громади, висловлюю вдячність ветеранам прикордонної служби, за вірне служіння Батьківщині! Зараз ви підтримуєте військових, небайдужі, стаєте волонтерами, ваша допомога відчутна і надихає продовжувати боротьбу. Хочу побажати всім побачити повернення прикордонних рубежів і перемогу нашої країни! Здоров’я, миру і щастя, затишку і тепла у родинах!, – звернувся до присутніх в.о. міського голови Олег Кошовий.
Керівник Спілки воїнів-прикордонників м. Шпола, Василь Фуркало вручив учасникам Спілки волонтерські посвідчення від “Черкаської обласної громадської організації осіб з інвалідністю ветеранів та пенсіонерів прикордонних військ імені Героя України генерал-майора Ігоря Момота”, побажав всім міцного здоров’я і віри в те, що невдовзі Україна переможе, ворог не залишиться пробаченим і буде покараний за всі звірства заподіяні українському народові.
Наші прикордонники були, є і залишаються надійними захисниками України. Пам’ятаємо подвиг наших земляків прикордонної служби зі Шполянщини і всіх, хто боровся та віддавав своє життя за Батьківщину.
Слава українським прикордонникам!
Слава Україні!
Поділитись:
Перейти до вмісту