Діана Капелюшна отримала стипендію голови ОВА

Стипендія голови ОВА обдарованим дітям є однією з найпрестижніших відзнак для учнів Черкащини.
У цьому році учасники міжвідомчої наради Черкаської ОВА визначили п’ять стипендіатів, серед яких представниця нашої громади, учениця 6 – го класу Шполянського ліцею №1 Діана Капелюшна.
Працьовита і наполеглива, талановита школярка систематично бере участь у конкурсах знавців української мови та літератури, пробує свої сили у змаганнях юних декламаторів, пише перші дослідницькі роботи, в яких вивчає українські звичаї та традиції, складає вірші, захоплюється живописом, сучасними танцями. Її доробок – це понад двадцять різних грамот, подяк, дипломів, за кожним з яких – години, місяці, а інколи і роки навчання та праці.
Слід зазначити, що серед учнів Шполянського ліцею №1 це вже третій стипендіат за останні чотири роки: раніше стипендію отримували творчо обдаровані діти Олександра Маламуж та Артем Бездітко. Педагогічний колектив закладу щиро радіє за своїх вихованців, адже для вчителя досягнення учня набагато важливіші за власні.
👏Пишаємося обдарованими дітьми міської громади і щиро вітаємо Діану та її родину з перемогою! Бажаємо здоров’я миру і добра, продовжувати досягнення і отримувати найвищі нагороди!
Поділитись:
Перейти до вмісту