Засідання виконкому

На засіданні виконавчого комітету Шполянської міської ради ОТГ розглянули та підтримали низку проєктів рішень.
Соціальний захист населення
– 43 особи отримають виплати разової матеріальної допомоги на загальну суму 107 400 грн. Це онкохворі люди, діти з інвалідністю, учасники бойових дій АТО/ООС, учасники російсько-української війни, особи із тяжким перебігом хвороби, допомоги на поховання.
– 100 000 грн разової виплати отримає дружина загиблого військового. Гроші перерахують на депозитний рахунок дитині.
– Також, одноразову допомогу на лікування отримають 10 поранених військових (по 6000 грн на особу)
– Надали дозвіл на отримання гуманітарної допомоги для забезпечення внутрішньо переміщених осіб, які прибули з тимчасово окупованих територій до громади від Звенигородської районної військової адміністрації
Служба у справах дітей представила на затвердження виконавчого комітету чотири проєкти рішення щодо захисту прав неповнолітніх дітей із соціально вразливих категорій.
Затвердили звіт про виконання міського бюджету за перший квартал 2023 року. До загального фонду надійшло 104 млн. грн, власних надходжень 51,2 млн. грн при плановому завданні 44,3 млн. грн. Виконання бюджету за перший квартал становить 115,6 відсотка.
Містобудування, архітектура надали дозвіл на розміщення дитячих атракціонів на території громади, і дозвіл на розміщення електронного рекламного засобу на центральній вулиці міста.
Поділитись:
Перейти до вмісту