Болюча, сумна звістка прийшла у нашу громаду, її неможливо усвідомити ні розумом, ні серцем…

03 травня 2023 року внаслідок ворожого обстрілу артилерії в південно-східній околиці населеного пункту Білогорівка, Луганської області загинув наш земляк, шполянин Дмитро Сергійович Коваленко, 1997 р.н. Отримав поранення несумісні з життям. Дмитро був помічником гранатометника 1 відділення, 1 взводу ОП, 12 роти ОП (на бойових машинах піхоти), 4 батальйону Північного ОТО.
Йому було лише 26 років…
Ризикуючи власним життям, Дмитро обороняв територіальну цілісність і суверенітет України, оберігав наше мирне небо, віддавши своє життя за кращу долю майбутніх поколінь.
✔️Від імені всієї Шполянської громади висловлюємо найщиріші співчуття матері нашого Героя, всім рідним та близьким… Розділяємо біль непоправної втрати…
Вічна, світла пам’ять і шана полеглому Воїну…
Герої не вмирають… Вони покидають поле бою на землі, стають ангелами небесного війська оберігають рідну землю і свій народ.
✔️На знак скорботи за загиблим у Шполянській громаді оголошується триденна жалоба. Просимо приспустити державні прапори України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій громади незалежно від форм власності. А також обмежити проведення розважальних заходів, заборона звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.
Поділитись:
Перейти до вмісту