День пам’яті та примирення

8 травня  Україна, як і весь світ, відзначає День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.
З відчуттям безмежної вдячності вшановуємо наших найповажніших людей покоління, які перемогли нацистів у Другій світовій війні. Дякуємо українській нації за значний внесок у перемогу.
Запалили лампадки, вшанували хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіалу пам’яті у міському парку Слави представники місцевої влади, працівники закладів освіти, охорони здоров’я, комунальної сфери, містяни.
  • Світ усвідомлює і проживає фразу “Ніколи знову”, але ці слова наповнюються живим болем для нас, українців… Завтра наша громада зустріне Героя, який загинув від навали рашистів, уподібнених німецькому нацизму. Але ми не припинемо боротися. Світ повинен усвідомити, що звірства, геноцид, злочинна і неспровокована війна – це страшне лихо, винуватець якого росія – вона має понести покарання! А Україна вистоїть і переможе, – зазначив у зверненні до присутніх в.о. міського голови Олег Кошовий
У День пам’яті та примирення в.о. міського голови Олег Кошовий та керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Герус провідали ветеранів, вручили їм подарунки. З ким, пощастило поспілкувались, а хто, на жаль, прикутий до ліжка. Час віддаляє від жахіть найкривавішої війни ХХ століття і учасників бойових дій Другої світової у громаді залишилось лише троє. Хай їхнє життя продовжується довго, бажаємо їм побачити мирне, переможне небо України.
Молімося за наших захисників, які боронять суверенітет і цілісність країни, схиляємо голови перед полеглими. Знаємо, що настане день перемоги і над цим ворогом. Пам’ятаємо. Перемагаємо. Віримо в Україну!
Поділитись:
Перейти до вмісту