Депутати Шполянської міської ради звернулися до Верховної Ради України

Депутати Шполянської міської ради звернулися до Верховної Ради України щодо необхідності прискорення врегулювання на законодавчому рівні діяльності в Україні релігійних організацій, керівний центр яких знаходиться в країні-агресорі рф. Відповідне рішення сьогодні прийняли одноголосно на 37-й сесії міської ради.
ЗВЕРНЕННЯ
Українська православна церква (УПЦ), яка змінила свої статутні документи, нібито, задля скасування своєї прив’язки до руської православної церкви (РПЦ), все ж таки продовжує діяти в Україні як її частина, відокремлений, але несамостійний підрозділ.
На даний час, для російської федерації, керівництво якої організувало і продовжує збройну агресію проти України, УПЦ залишається практично останнім стовпом підтримки держави – агресора.
Про це свідчать не лише юридичні, історичні та моральні зв’язки між цими церквами, а ще й абсолютна і необґрунтована відмова керівництва УПЦ публічно визнавати те, що відбувається в Україні – цілковитим порушенням норм міжнародного законодавства, війною, розпочатою тираном путіним, та геноцидом української нації з боку російських агресорів.
Сама ж по собі руська православна церква є виключно черговим механізмом впливу господарів кремля на суспільну свідомість населення, і діяльність цього механізму, у першу чергу, залишається зорієнтованою на популяризацію іміджу керівництва рф серед цього ж населення та пропаганду необхідності підкорення йому, не зважаючи на кричущі прояви несправедливості і неповаги у відношенні громадян та низки порушень прав людей. Через можливості УПЦ вказані вектори росія намагається впроваджувати у серед населення України, ретранслюючи наративи «руського миру» у висловах, виступах, заявах та діях попів УПЦ.
При цьому, позиція РПЦ, та персонально патріарха кіріла у війні росії проти України є максимально людиноненависницькою. Від рук російських терористів, благословенних кірілом, гинуть наші сини і чоловіки, мирні люди, серед яких діти і жінки.
Як свідчать задокументовані протягом останнього часу правоохоронними органами України факти, діяльність, яка здійснюється переважною більшістю представників УПЦ в Україні, носить відверто антидержавницький та антиукраїнський характер. Будучи структурним підрозділом російської православної церкви, яка відома своїми давніми стосунками з російськими спецслужбами, ця релігійна організація послідовно провадить політику міжрелігійного розбрату, штучно створюючи передумови для протистоянь в українському суспільстві та звинувачуючи усіх в утисках та переслідуваннях священнослужителів і прихожан УПЦ.
Враховуючи наведені факти та обставини, ми, депутати Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, звертаємося до Верховної Ради України з проханням прискорити винесення на чергове сесійне засідання Верховної ради законопроект № 8371 «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», що дасть можливість збудувати єдину православну незалежну українську церкву.
В.о. міського голови О. КОШОВИЙ
Поділитись:
Перейти до вмісту