Шполянська міська рада ОТГ інформує!

З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень для територіальної громади, на підставі проєктів рішень  виконавчого комітету Шполянської міської ради ОТГ від 03.05.2023р. №242 «Про тарифи на послугу з поводження з побутовими відходами (рідкі побутові відходи), що надається КП «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади для населення, бюджетних установ та організацій та інших споживачів» та від 03.05.2023р. №243 «Про тариф на послугу з централізованого водопостачання, що надається КП «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади для населення, бюджетних установ та організацій та інших споживачів», пропонується врегулювати питання встановлення вартості послуг, що надаються                                       КП «Комунальник» Шполянської міської ради ОТГ.

З повним текстом вищезазначених рішень всі бажаючі можуть ознайомитися на офіційному веб – сайті Шполянської міської ради ОТГ:                        shpola-otg.gov.ua в розділі «Публічна інформація», «Проекти рішень виконкому» тк за адресою: м. Шпола, вул. Лозуватська, 59.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо зазначених проектів рішень, приймаються у письмовій формі в місячний строк з моменту публікації даного оголошення, за адресою: вул. Лозуватська, 59, м. Шпола, Черкаська обл., 20603.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТАРИФИ

на послугу з поводження з побутовими відходами (рідкі побутові відходи), що надається Комунальним підприємством «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади для населення, бюджетних установ та  організацій та інших споживачів

 

Категорія споживачів

Розмір тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами (рідкі побутові відходи)

без інвестиційної складової

грн /м3, з ПДВ

Розмір тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами (рідкі побутові відходи)

з інвестиційною складовою на встановлення вузлів комерційного обліку води  (згідно списку),

грн /м3, з ПДВ*

Населення приватного сектору

 

98,34 112,56
Населення багатоквартирних будинків 75,04 89,26
Бюджетні установи та організації 108,40 122,62
Інші споживачі 108,40 122,62

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТАРИФ

на послугу з централізованого водопостачання, що надається Комунальним підприємством «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади для населення, бюджетних установ та  організацій та інших споживачів

 

Категорія споживачів

Розмір тарифу на централізоване водопостачання

без інвестиційної складової

грн /м3, з ПДВ

Розмір тарифу на централізоване водопостачання

з інвестиційною складовою на встановлення вузлів комерційного обліку води  (згідно списку),

грн /м3, з ПДВ*

Населення

 

23,16 29,56
Бюджетні установи та організації 23,16
Інші споживачі 23,16

 

*Згідно п.2 Постанови КМУ «Деякі питання регулювання діяльності у сфері комунальних послуг у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану» №502 від 29.04.2022 тимчасово, на період дії воєнного стану в Україні, призупинити виконання погодженої  інвестиційної програми.

 

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту