У серці України є благодійна скринька на підтримку ЗСУ та постраждалим від війни українцям

Хто відвідає арт-об’єкт «Серце України» розташований не території Шполянщини може донатити на нашу Перемогу у благодійну скриньку Благодійного Фонду  «Крила». Вона встановлена поруч  об’єкта імітації архітектурної споруди «Серця України» у маленькому масштабі.

        #Місце­­_сили Черкащини арт-об’єкт «Серце України»  –  композиція із крил, що символізують кожну область, там б’ється серце нашої країни і майорить величний Державний Прапор. Сюди з’їжджаються люди, аби почути сердечний стукіт українського роду, побачити чарівний захід і надихаючий світанок українського сонця, знайти крило свого краю і відчути, що разом ми нероздільні, вольові, незалежні.

       Зараз ми єдині у боротьбі від свавілля московитів. Ми  ті, хто виховали незламних і вірно чекаємо їх повернення з війни, ми ті, хто кожного дня допомагає ЗСУ, пораненим і постраждалим біженцям. Ми знаємо, що таке горе, сльози, гордість і радість, ми пережили багато і з тривожним серцем знову зустрічаємо новий день, але ми чітко знаємо, що попереду чекає Перемога!

Поділитись:
Перейти до вмісту