Актуальне із засідання виконавчого комітету

Гуманітарна підтримка
Члени виконкому прийняли рішення про отримання гуманітарної допомоги щодо забезпечення закладів загальної освіти громади:
– безперебійним електропостачанням (отримання генераторів) від благодійного фонду «Розвиток батьківщини Тараса Шевченка» та благодійної організації «Всеукраїнський благодійний фонд «Ми з Україною»;
– забезпечення учнів канцелярським приладдям, книгами тощо від Звенигородської районної адміністрації «Школа в коробці» реалізованої в партнерстві з UNICEF і товариством з обмеженою відповідальністю «ЧЕРКАСИКНИГА».
Соціальна підтримка, пільги
Прийнято рішення про 100% пільгу з оплати за харчування у закладах дошкільної освіти: двоє малюків мають батьків-учасників бойових дій російсько-української війни, одна дитина із статусом ВПО.
Відшкодували вартість за проїзд до закладу загальної середньої освіти дитині шкільного віку зі значними порушеннями функцій опорно-рухового апарату.
Узяли на квартирний облік дитину, позбавлену батьківського піклування.
Підтримка родин загиблих воїнів
Одноголосно члени виконавчого комітету прийняли рішення про надання одноразової матеріальної допомоги дружині загиблого воїна Шполянської громади у сумі 100 000 грн.
Поділитись:
Перейти до вмісту