НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ – 2023

Відповідно до Плану проведення триденних навчально-польових зборів у закладах загальної середньої освіти Шполянської ОТГ протягом трьох днів було проведено навчально-польові збори з юнаками.
Навчально-польові збори є фінальним етапом оволодіння предмета «Захист України», під час яких юнаки на практиці демонструють здобуті знання.
Враховуючи наказ начальника Звенигородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 10.05.2023 № 105, протягом 16, 17 та 18 травня з учнями 11-х класів закладів загальної середньої освіти Шполянської ОТГ було організовано проведення стрільб зі стрілецької зброї та занять з дотримання мір безпеки при поводженні зі стрілецькою зброєю. Загалом у заході взяло участь 118 юнаків із 13 закладів загальної середньої освіти громади.
Військовослужбовці роти охорони центру комплектування приділили належну увагу кожному юнакові під час проведення практичних занять з вогневої та тактичної підготовки. Інструктори розповіли учням про будову та принцип роботи стрілецької зброї, її призначення та бойові властивості.
Юні захисники і захисниці поринули в атмосферу військового життя та активно брали участь у заняттях. Вони мали змогу не лише потримати в руках автомат, а й постріляти. Кожен мав у своєму розпорядженні по 8 патронів.
Учні отримали неабиякі враження від даного заходу, були захоплені цією справою, а після завершення стрільб залишали про них лише схвальні відгуки. Адже навчання в польових умовах загартовує, дає можливість опанувати основи нелегкої та водночас цікавої військової справи та відчути справжню атмосферу військової служби.
Поділитись:
Перейти до вмісту