До села Лебедин надійшла побутова техніка для переселенців від організації Solidarites International

У приміщенні Лебединської амбулаторії розташоване місце компактного проживання для українців, які вимушено виїздять зі своїх рідних домівок через військову агресію росії. За період повномаштабних бойових дій на південних і східних територіях України, у Лебединському МКП прихистились близько 30 внутрішньо переміщених осіб. Затишні і комфортні умови перебування потерпілим від війни людям всебічно створює, контролює і забезпечує місцева влада.
Сьогодні переселенцям у Лебедин завезли 2 холодильники (марки Bosch), 1 бойлер (gorenje), 1 пральну машину (indesit), 10 наборів постільної білизни.
Виконуючий обов’язки міського голови Олег Кошовий зазначає, що гуманітарну підтримку міжнародні благодійники Solidarites International громаді надають не вперше. Попередньо внутрішньо переміщені особи отримали від організації через місцевий Центр гуманітарної допомоги якісні і чималі продуктові набори, набори засобів гігієни для всієї родини, окремо набори гігієни “для дітей” та “жінок”.

Ми щиро вдячні представництву французької організації Solidarites International в Україні за співпрацю, за систематичну допомогу. Це зігріває людей і стає ще одним підтвердженням світової підтримки Україні і її мужньому народу в боротьбі і прагненні до перемоги, свободи і демократії, – сказав Олег Кошовий.

Поділитись:
Перейти до вмісту