Українки з Америки допомагатимуть школярам громади

25 травня 2023 року за сприяння заступника міського голови Ірини Каландирець  та голови Звенигородської районної ради Сергія Струка  група  дітей нашої громади взяла участь в церемонії вручення персональних стипендій Союзу українок Америки, яка відбулася в Черкаському державному бізнес-коледжі.

Громадська організація Ukrainian National Women’s League of America (UNWLA)/ Союз українок Америки заснована у 1948 році та знаходиться в м. Нью-Йорк. Напрямками її роботи є культурні проєкти. Під час російської агресії емігранти з України та американці українського походження у США не полишають своїх співвітчизників у страшній біді.

Благодійну стипендію, а  також безкоштовну екскурсію в Черкаський міський зоологічний парк отримали  діти, батьки яких загинули під час захисту України від російської агресії, а також із сімей, що потребують допомоги. Вручення персональних допомог відбувалося за участю заступника голови Черкаської обласної ради Романа Сущенка. Відтепер у 6-ти школярів Шполянської громади з’явилися друзі-меценатки зі Сполучених Штатів Америки, які щороку надаватимуть їм стипендію  аж до закінчення ліцеїв, цікавитимуться їхнім життям, особистісним ровитком. Нехай не міліють душі добрих людей!

Поділитись:
Перейти до вмісту