Матеріальна допомога від Solidarites Inernational

Сьогодні у Центрі гуманітарної допомоги міської громади внутрішньо переміщені особи реєструвались на отримання матеріальної допомоги від Solidarites Inernational. Це вже втретє відбувається реєстрація проведена міжнародними благодійниками для переселенців, що проживають на Шполянщині.
З 26.04.2023 у Шполянській ТГ відбулися 2 реєстрації на грошову допомогу від Solidarites Inernational. Зареєстровано 16 домогосподарств та 22 особи, виплати схвалили 15 домогосподарствам та 20 особам на загальну суму 133 200,00 грн.
☝️Хто підлягає допомозі:
1. ВПО, що зареєструвались у Шполянській ТГ протягом останніх 30 календарних днів та не є активними отримувачами грошової допомоги від інших міжнародних організацій (тобто навіть якщо особи і отримували допомогу від інших міжнародних організацій, то останні виплати повного періоду покриття цієї допомоги повинні датуватися за березень 2023)
2. Особи, віком до 18 років, не можуть бути самостійно зареєстровані, хтось обов’язково має їх супроводжувати. Винятком є особи з 16 років, у котрих в довідках не вказана інформація про Законного представника, що супроводжує малолітню дитину.
3. Якщо є новонароджена дитина чи хтось з дітей, що має відповідну довідку, то зареєструють когось з батьків чи опікунів (які є ВПО та можливо зі «старою» довідкою), але виплата прийде лише на дитину.
4. На реєстрації має бути присутній лише ОДИН представник від домогосподарства (домогосподарством вважаються всі особи зареєстровані за однією адресою).
5. Обов’язкові для реєстрації документи на кожного члена домогосподарства: довідка ВПО, ідентифікаційний код платника податків.
➡️Розмір грошових виплат на одну особу від Solidarites Inernational становить — 6660 грн.
Дякуємо міжнародним партнерам за підтримку і співпрацю!
Поділитись:
Перейти до вмісту