Придбали новий сміттєвоз комунальному підприємству «Благоустрій»

Для потреб громади за кошти місцевого бюджету у сумі 3 млн. 153 тис. грн придбали новий сміттєвоз із заднім завантаженням марки АТ-4021 на шасі DAYUN CGC1120.
Сучасна спецтехніка призначена для ручного та механізованого завантаження твердих побутових відходів (ТПВ), ущільнення, транспортування, а також механізованого розвантаження твердих побутових відходів (ТПВ) в місцях утилізації. Також сміття може завантажуватися з контейнерів за допомогою маніпулятора або ручним способом безпосередньо в приймальний бункер сміттєвоза. Робота пресу механізму доступна в автоматичному, напівавтоматичному або ручному режимах, оператор самостійно вибирає її залежно від ситуації при навантаженні. У базову комплектацію сміттєвоза входить підйомний механізм для підйому контейнерів, а також камера заднього виду з монітором, встановлена в кабіні автомобіля.
Придбання нового сміттєвоза допоможе налагодити ефективну систему поводження з твердими побутовими відходами, сприятиме покращенню санітарного стану на території Шполянської громади.
Поділитись:
Перейти до вмісту