Головне із засідання 38 чергової сесії

✔️Освіта
🔹Задля дотримання санітарного стану та якісної підготовки закладів дошкільної освіти до нового навчального 2023/2024 року депутати підтримали рішення про тимчасове призупинення освітнього процесу:
– в закладі дошкільної освіти № 1 «Ялинка» — з 14 по 18 серпня 2023 р.;
– в закладі дошкільної освіти № 5 «Калинка» — з 21 по 25 серпня 2023 р.
У серпні садочки організують роботу по впорядкуванню та санітарній обробці приміщень і територій. На час призупинення їх роботи, заплановане в різні тижні, батькам матимуть можливість тимчасово перевести дитину до іншого садочка.
🔹Реформа Нової української школи вимагає високої кваліфікації і підготовки педагогічного колективу, формування повноцінної наповнюваності класів, забезпечення сучасною матеріальною базою і оснащенням. Це дає результативне навчання, пристосовує дітей до різних ситуацій, які виникають у соціумі.
– Нині головне в закладі освіти – це якість знань, якомога вищий рівень підготовки учнів, уміння набувати навики довірливого спілкування в колективі однолітків, розвивати лідерські риси. У конкурентному середовищі, де навчаються не 2-3 учні, а більше 15-ти, є мотивація до кращих результатів у навчанні. -Ураховуючи демографічну ситуацію в селі Надточаївка, низьку наповнюваність класів у малокомплектному закладі освіти, дбаючи про забезпечення якісної освіти в громаді, депутатський корпус ухвалив перепрофілювати Надточаївську гімназію, змінити її назву на Надточаївську початкову школу, затвердити Статут у новій редакції.
– Відтак з 1 вересня 2023 року заклад продовжуватиме навчати учнів 1-4 класів, тобто забезпечуватиме перший етап загальної освіти дітей, де власне формується і починає розвиватися особистість дитини. Збережеться приміщення, молодші школярі навчатимуться поруч з домівками, учителі початкових класів працюватимуть у звичних умовах.
– Усім педагогам, які через оптимізацію підпадають під звільнення, запропоновано працевлаштування в інших закладах освіти громади. Оплата за проїзд до місця роботи, у разі потреби, відшкодовуватиметься з міського бюджету згідно з прийнятою програмою.
– Учням 5-9 класів буде організовано перевезення шкільним автобусом до Сигнаївського ліцею, що найбільш доступний та наближений до села Надточаївка, де проживають учні.
Серед іншого на засіданні сесії прийняли рішення:
Про затвердження Програми фінансової підтримки Звенигородського РТЦК та СП на 2023-2024 роки
Розглянули і затвердили 39 рішень земельного характеру
Поділитись:
Перейти до вмісту