Урочисті останні дзвоники 2022/2023 навчального року почали лунати в освітніх закладах міської громади

Цьогоріч останній дзвінок завершив багаторічний навчальний марафон з усіма уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями для 238 випускників (учнів 11 класів) та 341 учня 9-х класів міської громади.
▪️ Свідоцтва з відзнакою про здобуття повної загальної середньої освіти (золоті медалі) отримали 23 випускники
▪️ Свідоцтва відзнакою про здобуття повної загальної середньої освіти (срібні медалі) отримали 4 випускники громади
▪️ Свідоцтво з відзнакою про здобуття базової середньої освіти (9 класів) отримали 40 учнів
Сьогодні виконуючий обов’язки міського голови Олег Кошовий та заступниця міського голови Ірина Каландирець привітали випускників і всю освітянську родину міського ліцею № 1.
На заході Олег Іванович відзначив сертифікатами «Гордість громади-2023» учнів школи, а також вручив відзнаки педагогічним працівникам освітнього закладу.

Дорогі випускники, ви виходите в доросле життя в дуже непростий час. Але всі виклики можна подолати, коли є мета, є мрія і коли нас захищає справжня героїчна армія! Вірю, що втілите свої плани, і завжди пам’ятатимете шкільних друзів і вчителів. Хай буде щасливою дорога у доросле життя, досяжні цілі і невичерпні можливості. Дякую вчителям, батькам, усім, хто зростив чудову молодь, я сподіваюсь невдовзі її побачити в активному житті нашої громади. Дякуємо нашому війську, що дають віру у мирну і успішну Україну, – побажав усім присутнім Олег Кошовий.

Сьогодні у міському ліцеї діяв благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. У співпраці закладу освіти з Благодійний Фонд Крила до скриньки благодійної організації надійшло 11 367 грн. Дякуємо вам, дорогі батьки і діти, дякуємо всім, хто підтримав і долучився до благодійної акції.
Поділитись:
Перейти до вмісту