4 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Біля пам’ятного меморіалу учасникам бойових дій у війні з російськими окупантами, сьогодні поклали квіти і схилили голови у хвилині мовчання маленькі шполяни і представники місцевої влади.
Розкладені іграшки біля світлин загиблих воїнів-героїв Шполянщини нагадують про злочини, які росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей. Щодня московити несуть у сім’ї українців руйнування, горе і страждання.
З початку повномасштабного вторгнення армії рф, внаслідок збройної агресії загинуло 484 українські дитини. Кількість загиблих дітей переважає саму кількість днів, скільки триває повномасштабна війна. Кожен день гине дитина. І це один із найстрашніших підрахунків, який може вести держава. За офіційними даними правоохоронних органів України, на сьогодні 998 дітей отримали поранення, 389 зникли безвісти, 19 505 примусово депортовані на територію держави-агресора.

Ми плачемо всі, про вже янголят, які опинились на небі, які загинули від рук, куль, розірваних ракет та бомб ворога

росія знищує основну цінність – наше майбутнє, залишаючи Україні незгоєні довічні рани

Ми пам’ятаємо кожну дитину, не забудемо ніколи… українська лють поверне варварським рашистан заподіяний нестерпний біль.

Хай палають свічки пам’яті про загиблих діток у наших серцях…

Віримо у перемогу!🇺🇦

Серед представників міської влади у заході участь взяли: виконуючий обов’язки міського голови Олег Кошовий, заступники міського голови Ірина Каландирець та Дмитро Коваль, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Герус.
Поділитись:
Перейти до вмісту