14 червня у світі відзначають  День донора крові

14 червня у світі відзначають  День донора крові.  Це ще одна нагода для вдячності за благородний вчинок, добровільну справу  і благодійний порятунок людей, здатний подарувати шанс жити далі, радіти сонцю, краплинам дощу.

Донорство крові є важливою частиною системою охорони здоров’я кожної держави. В Україні донорство крові є безпечною та важливою процедурою. Мільйони громадян здають кров з власної ініціативи, бо червоні лінії порятунку прокладають місток між життям і небуттям.

        Стати донорами багатьох нині спонукає кровопролитна війна з російськими загарбниками. Рятуючи життя поранених захисників, тисячі українців уперше здали кров тим, хто втратив свою на полі бою. Працюючи на випередження, найкраще, що  може зробити кожен свідомий громадянин, -це поділитися кров’ю в тилу, аби більше бійців повернулися з фронту живими. Це важливий внесок у героїчну оборону України.

           Сьогодні ми сердечно дякуємо всім донорам, зичимо міцного здоров’я, земного щастя, безмежної любові до життя, омріяної перемоги! А ми разом із вами вчергове  повинні докласти чимало зусиль, щоб привернути увагу суспільства до необхідності регулярного поповнення банку крові, запобіганню її нестачі в лікарнях.

        Не будьмо байдужими і закликаймо людей до відповідальності одне перед одним і надання допомоги тим, хто її потребує.

        Усім здоров’я!

 

Поділитись:
Перейти до вмісту