День фермера

Щодня переконуємося, що герої не лише на передовій, а й серед нас. Наші аграрні вартові – це фермери, які плекають рідну землю. Доки захисники-титани тримають бойовий фронт, фермери-аграрії поповнюють бюджет громади, розвивають економіку та продовольчу безпеку держави. Україна здавна славиться своїми чорноземами, а сільськогосподарські продукти є одними з основних в експорті навіть під час війни, коли весь світ відчув, що наша родюча земля годує мільйони людей.
І в мирний час, і під час воєнного лихоліття ми сіємо, вирощуємо й жнивуємо так, як робили віками на своїй землі-годувальниці. Зараз вона палає у вогні, тому смак воєнного врожаю терпкий, але дорогий кожному українцю. Багато працівників фермерських господарств змінили звичне ремесло на військову справу, щоб гнати лютого ворога з дорідних полів.
Спітніле чоло, засмаглі й дужі руки, мудрі й далекоглядні погляди в небо та неозорі ниви, гостинні серця й щедрі душі фермерів нашої громади додають упевненості, що буде хліб на столі, зерно в коморах.
Міцного здоров’я вам, мирних світанків у росяних полях, невичерпних життєвих сил! Хай щедро родять українські ниви, у родинах панує добробут, тішаться ваші серця лагідною погодою, добрими засівами, рясними сходами, щедрими ужинками.

Із професійним днем фермера, люди світанкової зорі!

 

З повагою, в.о. міського голови Олег Кошовий

Поділитись:
Перейти до вмісту