У міській громаді завершили основну сесію національного мультипредметного тестування

20 червня в нашій громаді фінішувала основна сесія національного мультипредметного тесту. Упродовж тижня на базі Шполянських ліцеїв №1 та №2 діяли тимчасові екзаменаційні центри, у яких майже 400 випускників 2023-го та минулих років із закладів загальної середньої освіти Шполянської, Катеринопільської, Матусівської, Мокрокалигірської та Лип’янської громад пройшли предметне тестування.
Сьогодні ми вже впевнено говоримо: нам це вдалося! Завдяки стійкості титанів миру в тилу – наших захисників і захисниць ЗСУ. Слава воїнам!
Вдячний за професіоналізм директорам ліцеїв Валентині Осадчій та Олександру Гончару, педагогам, які якісно й відповідально виконали роботу в аудиторіях. Дякую директорам усіх ліцеїв і гімназій, які гуртом надали комп’ютери.
Моє людяне «спасибі» директорам закладів дошкільної освіти «Сонечко» й «Калинка» Людмилі Голос і Людмилі Струк за те, що блискавично привезли ковдри, які зігріли в укриттях під час тривалої повітряної тривоги наших дорослих дітей.
Слова подяки адресую працівникам відділу освіти й господарського відділу міської ради, технічному персоналу ліцеїв, місцевим службовцям Нацполіції, ДСНС, Шполянській філії відокремленого структурного підрозділу «Звенигородські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго».
Щиро дякую за довіру й вибір наших закладів освіти Київському регіональному центру оцінювання якості освіти, управлінню освіти і науки Черкаської ОВА, лабораторії-центру ЗНО та моніторингу якості освіти Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педпрацівників.
Усі разом ми подбали про те, щоб випускникам нашої, а також сусідніх громад удома й рідні стіни допомогли подолати важливе життєве випробування, адже в цьому році їм не довелося складати тести у Звенигородці.
Бажаємо абітурієнтам успішного вступу в омріяні заклади освіти. Нехай нові сторінки нашого майбуття пишуться в мирній Україні, де, як і до війни, панують дух мудрості, атмосфера стійкості й культ розуму.
Згуртовані люди – міцна громада!
Поділитись:
Перейти до вмісту