Випускниці Шполянської громади нагороджені почесною відзнакою «Відмінник Захисту України»

Сьогодні, 28 червня 2023 року в м. Черкаси відбулося урочисте вручення обласної почесної відзнаки «Відмінник Захисту України». Дуже значимо, що нагородження пройшло саме в День Конституції, який нагадує кожному про багаторічну боротьбу українців за власну державність.

В урочистостях участь взяли: голова Черкаської ОВА Ігор Табурець, начальник управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський, заступник начальника управління Оксана Сімушіна.

          Цьогоріч, 54 учні закладів загальної середньої освіти Черкащини отримали обласні почесні відзнаки. Із Шполянської об’єднаної громади нагородили дві випускниці міських ліцеїв — Віолетту Андрєєву, випускницю 11 класу Шполянського ліцею № 2 (учитель Фуркало В.В.) та Анну Кунець, випускницю 11 класу Шполянського ліцею № 3 (учитель Максименко С.М.).

            Зазначимо, що обласною почесною відзнакою «Відмінник Захисту України» нагороджують учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, які за період навчання досягли найкращих результатів у вивченні предмета «Захист України», за результатами семестрового, річного оцінювання та виконання нормативів на 12 балів відповідно до програми «Захист України». Відзнаку на Черкащині вручають з 2015 року. Відтоді такі нагороди вже отримали понад 600 школярів.

             Юні дівчата-шполяночки  є яскравим прикладом для наслідування патріотизму і національної свідомості, надійності і сміливості справжніх українок.           Незалежно від того, ким наші випускники планують стати у майбутньому, вони вже сьогодні своїми знаннями та вміннями довели відмінну готовність захищати Україну-неньку.

Щиро вітаємо та пишаємось їх досягненнями!

Поділитись:
Перейти до вмісту