Допомога ВПО

835 внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток на території Шполянської міської громади, отримали гуманітарну допомогу у вигляді свіжоморожених курячих тушок виробництва ПрАТ «Миронівська птахофабрика».
Продукти люди отримували на базі Центру гуманітарної допомоги у місті Шпола та в старостинських округах населених пунктів, де наразі проживають вимушені переселенці.
Серед першочергових завдань, які тримає на контролі Шполянська міська рада, – продовольча безпека громадян, що залишились без домівок через окупацію рашистами територій України та внаслідок бойових дій на оборонних фронтах. Місцева влада має налагоджену співпрацю з різними благодійними організаціями України і міжнародними фондами, постійно працює над залученням гуманітарної підтримки від підприємств-виробників продовольчої і промислової продукції нашої держави.
Цього разу дякуємо за отриману гуманітарну допомогу для ВПО ПрАТ «Миронівська птахофабрика» і сподіваємося на подальшу співпрацю. Зроблене добро завжди повертається сторицею!
Поділитись:
Перейти до вмісту