ОБГРУНТУВАННЯ відповідно до вимог п. 4¹ Постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року №710 до процедури закупівлі № UA-2023-07-05-011855-a

  1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі: «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Лебединської (від пров. Мар’янівського до залізничного переїзду 248 км) (окремими ділянками) м. Шпола Звенигородського району Черкаської області» визначені в проектно кошторисній документації за даним капітальним ремонтом, яка пройшла експертизу.

 

  1. Обґрунтування очікуваної вартості предмету закупівлі

Очікувану вартість предмету закупівлі: «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Лебединської (від пров. Мар’янівського до залізничного переїзду 248 км) (окремими ділянками) м. Шпола Звенигородського району Черкаської області» визначено зі зведеного кошторису на виконання робіт «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Лебединської (від пров. Мар’янівського до залізничного переїзду 248 км) (окремими ділянками) м. Шпола Звенигородського району Черкаської області» проектно кошторисної документації, яка пройшла експертизу.

  1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням наявної потреби в закупівлі даного виду робіт, за КЕКВ: 3210 — Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям), та передбачений Рішенням Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади про місцевий бюджет на 2023 рік.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту