16 липня — ухвалено Декларацію про державний суверенітет України

У цей день 33 роки тому ухвалено Декларацію про державний суверенітет України. Цей документ, що сміливо похитнув імперію зла та заклав основи нашої волі, відновив традицію українського державотворення. На її основі згодом був ухвалений Акт проголошення незалежності України.
Україна повернулася до однієї зі своїх цінностей – народовладдя. Сьогодні ми знаємо, якою дорогою ціною тримається суверенітет, здобуваються територіальна цілісність, свобода і незалежність, право народу самому робити цивілізаційний європейський вибір.
У час, коли країну нищить безжальний ворог, закликаю до згуртованості нашої громади. У єдності думок і справ ми допомагаємо захисникам, вирощуємо хліб, учимо дітей, лікуємо хворих, рятуємо з біди, волонтеримо заради перемоги, разом мріємо про мирне майбуття.
Як і 33 роки тому, так і нині, свобода та єдність є волею народу! Державний суверенітет для нас – це незламна фортеця, яку мужньо тримають наші Герої. Ми не віддамо рідної землі і разом переможемо! Слава незалежній Україні!
З повагою, в.о. міського голови Олег Кошовий
Поділитись:
Перейти до вмісту