До уваги жителів громади! Деякі міські водойми не придатні для купання!

Високі показники бактеріального забруднення відмічено у воді місцевих водойм – ставків «Червоного» та «Заводського» №3, водойми виявились не придатними для купання.

Окремо інформуємо громадян!

    За повідомленням Шполянського відділення Звенигородського районного відділу ДУ «Черкаський ОЦПКХ МОЗ»  (санепідемстанції):

  • За поточний період 2023 року, зокрема, і під час проведення з 28.06.2023 по 30.06.2023 навчань (тренувань) з метою відпрацювання заходів цивільного захисту в умовах потенційної аварійної ситуації на Запорізькій АЕС (вимірювання радіаційного фону проводилось кожні 10 хвилин), перевищень рівнів гама-випромінювання від вимог «Норм радіаційної безпеки України» НРБУ-97/Д-2000 не спостерігалось. Рівень шкідливих речовин в атмосферному повітрі в межах допустимих концентрацій.
  • Проби води за переліком показників короткого та короткого періодичного лабораторного дослідження відповідали вимогам ДСанПіН «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».       Не відповідало стандарту 8,9%   проб води (4 з 45 досліджених) з нецентралізованих джерел водопостачання за вмістом нітратів, жорсткості та мікробіологічним показникам, результати доведені до відома власників об’єктів та надані пропозиції по проведенню відповідних заходів.
  • Епідемічна ситуація в регіоні благополучна та контрольована. Серед населення ОТГ зареєстровано 5 спорадичних випадків (5 захворівших) гострих  кишкових інфекційних захворювань в побуті, не пов’язаних з централізованим питним водопостачанням та організованим харчуванням. Харчові та неінфекційні отруєння хімічними та підозрілими речовинами серед населення не виникали.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту