Передаємо вдячність від наших Героїв всій громаді Шполянщини

Теплий привіт від захисників-земляків, усні й зафіксовані на Державному Прапорі України слова людської вдячності привезли з далеких воєнних доріг місцеві волонтери Андрій Котун та Віктор Шульга, які за 700 км від Шполи доставили гуманітарний вантаж, дбайливо й оперативно зібраний жителями громади.

Напередодні й упродовж вихідних днів у Центрі гуманітарної допомоги збирали нашим військовим допомогу в зони запеклих боїв. Терміновий збір оголосили в мережі Інтернет, і завдяки добрим людям  громади вчасно встигли скомплектувати гостинці, маскувальні сітки й інші важливі витратні матеріали, замовлені воїнами-земляками.

Здолавши на власному автотранспорті нелегкі кілометри, волонтери вчасно вивантажили допомогу якраз тоді, коли в наших захисників було кілька годин для перепочинку.

«Щире спасибі за допомогу продуктами харчування швидкого приготування, питну воду, сухий спирт, консерви у бляшанках,  свіже й консервоване сало, крупи, огірки, медичні кровоспинні препарати та інші ліки. Особливо вдячні господиням за домашню випічку, адже вона по-особливому пахне рідним краєм і теплом материнських рук! Це підсилює наш моральний дух до переможної свободи. Знаємо,  що всі в громаді нас схвильовано чекають, і сподіваємось, що неодмінно повернемось, усім людом обіймемося»,кажуть наші хлопці.

Шполянська міська рада дякує:

  • волонтерам Андрію Котуну і Віктору Шульзі за виявлену відчайдушність,  за довезений  і успішно переданий вантаж підтримки в зазначеному  небезпечному місці;
  • приватним підприємцям Світлані Плахотнюк за надані 100 літрів, а ТОВ “Торговий дім БІОЙЛ», керівник Ілля Бузикін, за виділені 40 літрів дизпалива;
  • працівникам  структурних підрозділів та комунальних закладів і підприємств Шполянської міської ради, усім небайдужим жителям громади за оперативний відгук на потреби військових;
  • майстрам СТО «Гараж» Богданові Чайковському та Дмитру Лисенку за безкоштовне технічне обслуговування й ремонт автомобіля  волонтерів після поїздки.

 Усі ми, щодня прокидаючись, проживаємо день, і ввечері, лягаючи в зручне й своє ліжко, дякуємо нашим захисникам подумки чи молитвою за спокій у домівках, за посмішки наших дітей, за нестривожені вибухами гармат очі молоді  й літніх людей. Ми й надалі будемо їх підтримувати й допомагати, мріючи про повернення наших  Героїв у рідний край  і в родини. Завзято працюймо, не зупиняймося, женімо втому силою духу й міцною вірою в перемогу!

Поділитись:
Перейти до вмісту