За одну годину благодійного концерту в Лебедині зібрали 5060 гривень для підтримки земляків

«Україна починається з тебе», — під такою назвою, аби підтримати Збройні сили України, в селі Лебедин провели благодійний концерт. Організацією заходу займалась Лебединська філія КЗ «Центру культури та дозвілля» Шполянської громади за участю дитячого колективу “Son Gratis” (с. Лебедин) та запрошених виконавців – дівочого гурту «Ма.На.Ліза» з села Руська Поляна.
Організовуючи благодійні концерти, ярмарки, фестивалі, місцева влада переконана, що подібні заходи можуть відбуватися під час війни. І не лише для того, щоб на кілька годин відволіктися від думок про війну, а першочергово – щоб перемогти в ній. Об’єднавчі культурно-мистецькі заходи згуртовують громаду, роблять нас сильнішими. Ми відчуваємо підтримку один одного, а також приємно, що під звучання рідних українських пісень та мелодій люди можуть донатити благодійні кошти, аби підтримувати наших незламних воїнів-захисників.
Під час концерту завідувачка філії Центру культури Юлія Лагутіна вручила в.о. міського голови Олегові Кошовому металевий піддон від використаної танкової гільзи, яку передали захисники з Лебедина. Творчі вихованці закладу культури дали їй нове життя, розмалювавши патріотичною символікою. Відтепер він зберігатиметься як експонат – спогад про війну в історико-краєзнавчому музеї громади.
Дякуємо всім, хто приєднався до благодійного концерту на підтримку Збройних сил України. Спільними зусиллями ми зібрали 5060 грн коштів у скриньку Благодійний Фонд Крила. Пліч-о-пліч, разом із талановитими особистостями – музикантами, вокалістами, ми наближаємо перемогу в Україні, яка має самобутню й незламну культуру. А її ворог ніколи не знищить!
Поділитись:
Перейти до вмісту