Український медик – це Янгол-охорець, який захищає і дарує життя

Грамотами Шполянської міської ради і квітами привітали медичних працівників галузі охорони здоров’я міської громади виконуючий обов’язки міського голови Олег Кошовий, заступниця міського голови Ірина Каландирець, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Герус.

Дякую всім медикам за невтомну цілодобову працю. Ваша професійна місія потребує великої душі, вмінь, знань і великої любові до людей. Нерідко працівники охорони здоров’я наражаються на небезпеку самі – у часи епідемій або ж нині під час військових дій, коли відповідальність зростає в рази, коли, крім основного фаху, доводиться бути психологами для своїх пацієнтів. Ви перші, хто найближче сприймає усі жахіття, які породжує війна або страшна хвороба. А також щиро дякую за професійне і шанобливе ставлення до переселенців, які проживають у нашій громаді і потребують допомоги”, — звернувся до працівників охорони здоров’я Олег Кошовий.

Загалом на Шполянщині працюють 69 кваліфікованих лікарів, з яких 23 сімейні лікарі первинної ланки охорони здоров’я і 46 вузькопрофільних лікарів вторинної медицини.
186 працівників середнього медичного персоналу, з них 61 працює у первинній медицині і 125 у вторинній. Крім того, екстрена медична допомога налічує 25 медиків, 3 бригади фахівців швидкої допомоги, які забезпечені 4 якісними і сучасними автомобілями.
Всі ці невтомні люди рятують і лікують жителів Шполянщини та навколишніх сусідніх громад. Їхня робота більше, ніж професія, це висока місія – боротись за життя і здоровʼя кожного, хто в біді.
Грамотами за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, спрямований на збереження здоров’я населення, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та з нагоди професійного свята нагородили працівників КНП «Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги»:
– Чернаєнко Тетяну Іванівну – лікаря загальної практики – сімейного лікаря Лебединської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;
– Линдюк Ніну Григорівну – лікаря загальної практики – сімейного лікаря Шполянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;
– Мельник Наталію Петрівну – сестру медичну Шполянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;
– Іващенко Тетяну Михайлівну – сестру медичну процедурну Шполянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;
– Буткевич Ірину Петрівну – прибиральницю Шполянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини,
а також працівників КНП «Лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків»:
– Плесяка Сергія Петровича – лікаря-отоларинголога;
– Домчука Андрія Павловича – лікаря-уролога;
– Шарапу Юрія Володимировича – лікаря -акушера-гінеколога;
– Збризьку Людмилу Борисівну – сестру медичну перев’язувальну хірургічного відділення;
– Корнієнко Тамару Іванівну – старшу медичну сестру поліклінічного відділення.
– Канаву Любов Анатоліївну, молодшу медичну сестру КП «Центр надання соціальних послуг» Шполянської міської ради ОТГ.
Поділитись:
Перейти до вмісту