Просвітницький захід для підлітків за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Дівчата»

28 липня з ініціативи працівників служби у справах дітей Шполянської міської ради під керівництвом Валентини Кучерявої, за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Дівчата» проведено онлайн-діалог на теми контрацепції, менструальної гігієни, фізіології дітей-підлітків та культури згоди.
Формат таких зустрічей запроваджено в рамках Всеукраїнського проєкту «Надання послуг з невідкладної допомоги та захисту населення, що постраждало в результаті конфлікту в Україні» за фінансової підтримки Благодійної організації «Благодійний фонд «Хелп Україна».
У заході, що відбувся в читальній залі міської бібліотеки КЗ «Центр культури й дозвілля», узяли участь підлітки 12-17 років та батьки й батьки-вихователі прийомних родин, дитячого будинку сімейного типу, опікунські родини.
Громадська організація «Дівчата», із якою служба у справах дітей міської ради започатковує співпрацю, – це спільнота активних українок, які вчать дівчат будувати життєву стратегію, займається просвітництвом підлітків, допомагає постраждалим від війни, продовжує зближувати дітей із світом технологій, роблячи його більш доступним та захоплюючим для всіх.
Більш детально про історію, місію, візію на напрямки роботи ГО «Дівчата» на сайті за посиланням https://www.divchata.org/uk/
Поділитись:
Перейти до вмісту