Віряни допомагають фарбувати лавки та сміттєві урни в центрі міста

Про ошатність місць відпочинку жителів громади турбуються працівники комунального підприємства «Благоустрій», а допомагають їм працювати християни-протестанти Церкви «Дім Євангеліє» євангельських християн-баптистів, Церкви адвентистів сьомого дня, Церкви християн “харизматів”
Роботи з благоустрою, а саме фарбування лавок для відпочинку, проходять біля пам’ятника учасникам бойових дій російсько-української війни та стіни пам’яті загиблих захисників, на центральній площі Героїв Майдану, у сквері біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, центральній алеї по вулиці Соборній. Загалом у місті пофарбують 24 лавки.
Шановні шполяни і гості міста, будьте уважні! Після виконання робіт працівники розміщують відповідні оголошення, але все ж таки перед тим, як сідати, переконайтеся, що фарба на лавці суха!
Шполянська міська рада дякує релігійним осередкам християн- протестантів за систематичну допомогу в упорядкуванні громади. Віряни допомагають не вперше, щороку долучаються до міських толок, тижнів чистоти і місячників благоустрою. Це гарний приклад згуртованості людей, різних за духовними і життєвими поглядами, але спільними в любові до рідного міста.
Поділитись:
Перейти до вмісту