41-ша чергова сесія ІХ скликання: актуальне про бюджет і підтримку армії

Загалом на засіданні розглянули і прийняли рішення по 93 питанням, з яких 17 загальних і 76 питань земельного характеру.
Депутати прийняли цільову Програму підтримки Збройних Сил України в 2023-2025 роках, метою якої є:
• підвищення обороноздатності та мобілізаційної готовності держави;
• налагодження ефективного цивільно – військового співробітництва;
• створення умов для повноцінної підготовки до виконання
поставлених завдань перед військовою частиною;
• зміцнення співпраці між органами місцевого самоврядування та військовим формуванням, що створює умови для розширення сфери застосування праці.
Згідно цільової Програми, а саме на підтримку армії, депутати виділили кошти у сумі 4 млн. 300 тис. грн на субвенцію обласному бюджету.
В змінах до бюджету міської громади на 2023 рік рада ухвалила рішення розподілити вільний залишок коштів загального фонду на потреби благоустрою, утримання у належному стані закладів освіти, позашкілля громади, підтримку територіальної оборони:
– 170 000 грн на капітальний ремонт покрівлі приміщення Мар’янівського ліцею
– 225 000 грн ремонт системи опалення і укриття у Топильнянському ліцеї
– 70 000 грн на систему опалення Надточаївської школи
– 350 000 грн на забезпечення пальним автобусів шкільного автопарку громади
– 20 000 грн на придбання приладдя для дитячих гуртків (рукоділля) у позашкільні заклади
– 75 000 грн на облаштування санвузла у приміщенні Лебединського будинку культури, укриття якого використовується учасниками освітнього процесу Лебединського ліцею № 1 під час навчального року
– 10 000 грн на виготовлення фотосвітлин загиблих воїнів на стіну пам’яті біля пам’ятника учасникам бойових дій російсько-української війни
– на підтримку Звенигородської територіальної оборони депутати виділили 1 млн. грн, а саме — закупівлю обладнання за потребами військових
– виділили кошти на комунальне підприємство «Благоустрій». Покриття витрат організації поховань загиблих захисників міської громади — 100 000 грн. На паливно-мастильні матеріали, які забезпечують роботу комунальної техніки і генераторів — 958 000 грн. На нанесення пішохідних розміток проїжджих частин перед початком нового 2023-2024 навчального року виділили 200 000 грн.
Поділитись:
Перейти до вмісту