21.08.2023 завершено перевірку готовності закладів освіти Шполянської громади до роботи в новому навчальному році

21.08.2023 завершено перевірку готовності закладів освіти Шполянської громади до роботи в новому навчальному році  та проходження осінньо-зимового періоду 2023-2024 н.р. в умовах дії воєнного стану. У  2023/2024 навчальному році пріоритетними залишаються питання створення безпечного середовища в закладі освіти, забезпечення комфортних умов для учасників освітнього процесу й поліпшення якості діяльності закладів освіти та збереження життя і здоров’я учнів, працівників, вихованців.

Комісією в складі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника відділу освіти, спеціалістів відділу освіти, начальника відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства, начальника господарського відділу, завідувача сектору цивільного захисту, охорони праці та мобілізаційної роботи, спеціаліста І категорії з питань мобілізаційної роботи сектору цивільного захисту, охорони праці та мобілізаційної роботи,  завідувача сектору з організації харчування, завідувача сектору молоді та спорту, культури й туризму, головного інспектора ВЗНС Звенигородського районного управління ГУ ДСНС України в Черкаській області, завідувача поліклінічного відділення КНП «Лікарня ім. братів М.С. і О.С. Коломійченків», завідувача Шполянського відділення Звенигородського районного відділу державної установи «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я», заступника начальника управління – начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Звенигородського районного управління ГУ ДПСС в Черкаській області,  інспектора сектору ювенальної превенції Звенигородської РВП ГУНП в Черкаській області здійснено перевірку готовності  закладів освіти Шполянської громади до роботи в новому навчальному році.

Членами комісії відзначено, що в усіх закладах освіти проведено поточний ремонт приміщень, класних кімнат, навчальних та методичних кабінетів, майстерень, коридорів, їдалень, туалетів та інших шкільних приміщень завдяки сумлінній роботі керівників, трудових колективів. Останніми роками зберігається тенденція суттєвого осучаснення стану пришкільних територій. Заклади освіти громади мають необхідний мінімум спортивних споруд, обладнання та інвентарю для виконання навчальної програми з фізичної культури.  Директорам закладів разом з батьками та колективом вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови для навчання школярів, гуртківців, виховання дошкільнят.

Комісія  відзначила, що всі заклади освіти належно підготувалися до нового 2023/2024 навчального року. Незначні недоліки, на які звернули увагу  члени комісії, будуть  усунені до початку  освітнього процесу.

 

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту