День Державного Прапора та День Незалежності України

24 серпня  українці незламної держави  зустріли  32-й світанок в незалежній країні. Напередодні, у День Державного Прапора, на артоб’єкті «Крила», де пульсує символічне серце Батьківщини, в.о.міського голови Олег Кошовий вручив грамоту міської ради Іванові Пащенку – випускнику Шполянського ліцею №2, який при вступі до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримав 200 балів з математики. Також наполегливий у здобутті знань юнак отримав грошову винагороду, надану депутатом міської ради Вадимом Логвіновим. Грамотою Шполянської міської ради в серці України нагороджено Романа Пількевича – контролера взводу охорони територіального управління служби судової охорони в Черкаській області. Завідувачка сектором управління державної міграційної служби України в Черкаській області Валентина Щіпанська вручила паспорти юним громадянам України. Серед них – Олександр  Могила з села Водяне – син  загиблого Захисника Олександра Вікторовича Могили, життя якого обірвала ворожа куля за день до 14-річчя хлопця, Карина Онищенко з родини переселенців,  яких прихистили в Матусові, а також юнаки й дівчата зі Шполянської  громади.

Увечері 23 серпня на центральній площі було гамірно. Тут ярмаркували жителі й  гості громади, які залюбки й швидко розкуповували ласощі, овочі, фрукти, вироби дбайливо вирощені, спечені й приготовлені жителями Топильнянського, Васильківського, Водянського, Товмацького, Терешківського, Мар’янівського, Сигнаївського, Скотарівського, Кримківського старостинських округів, місцевими підприємцями. Вечір патріотичної пісні за участю творчих колективів КЗ «Центр культури й дозвілля», майстер-класи від вихованців і керівників гуртків КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді», локації, фотозона, влаштовані представниками Благодійного фонду «Крила»,  активістами Лебединської кузні, кавотяг Дмитра Сивака, організатора мотузкового парку, супроводжували благодійний збір коштів  на повнопривідний пікап для 46-ї окремої аеромобільної бригади військової частини А 4350 ДШВ ЗС України. Упродовж ярмарку нам разом вдалося зібрати 115425 гривень.

24 серпня в.о. міського голови Олег Кошовий разом із заступниками та керуючою справами виконавчого комітету вшанували пам’ять борців за незалежність України, поклали квіти до підніжжя пам’ятників Тарасові Шевченку, Героям Небесної Сотні та меморіалу учасникам бойових дій на Сході України. У цей день за участю голови Черкаської ОВА Ігоря Табурця  та представників Укрпошти на артоб’єкті «Серце України» погашено патріотичну марку  «Україна-мати», на якій зображено символічний монумент, що височіє на печерських пагорбах Києва, уже із українським тризубом замість радянського герба.

Нині вся держава б’ється задля перемоги, внесок  кожного є цінним, вчасним та важливим. Дякуємо всім жителям громади за згуртованість, щедрі донати, активність у підтримці Збройних сил України, завдяки яким живемо й працюємо  на території, де не ведуться активні бойові дії.

Разом ми сила!

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту