29 серпня День пам’яті захисників України

Сонях — це не лише символ історичної мужності українських воїнів, це уособлення життя України. З чорним, як українська земля, зернятком, що обов’язково проросте, бо українці й далі будуть відроджуватися, скільки б не намагалися їх знищити. Нині ж квітка стала символом скорботи за полеглими героями.
29 серпня День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. Сучасна відкрита війна з росією триває 9 років, а повномасштабне вторгнення – 1,5 роки. За цей час тисячі хоробрих синів і дочок України загинули через військові дії.
Хвилина мовчання, військова форма захисників, які споглядають на нас зі світлин загиблих Героїв, журливі пісні, сповнені сліз очі рідних полеглих земляків і жителів громади, білі голуби, що злетіли у височінь із дитячих рук і незмінне відчуття непробачення ворога, який поцілив у квітучий цвіт України — із щемом і тугою сьогодні Шполянська громада вшановує своїх захисників.
До пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні і учасникам бойових дій, які віддали своє життя за свободу України у боротьбі з російським окупантом квіти поклали жителі громади, керівники міської ради, місцеві підприємці, активісти, громадськість.
🌻🌻 Вічна пам’ять Героям!
Поділитись:
Перейти до вмісту