Дякуємо за співпрацю!

Шполянська міська рада обʼєднаної територіальної громади вже майже рік співпрацює з Благодійним фондом «Право на захист», який є провідною правозахисною українською організацією, що надає психосоціальну та матеріальну підтримку внутрішньо переміщеним особам.

✍🏻23 серпня 2023 року у м. Шпола відбулася чергова реєстрація на отримання грошової допомоги переселенцям від УВКБ ООН та проводилась безкоштовна правова допомога для ВПО з усіх питань, повʼязаних зі збройною агресією.

📞Отримати додаткову консультацію можна за телефоном 093 191 01 20.

☝🏼30 серпня громада отримала від Української громадської організації «СІЧ», яка тісно співпрацює з БФ «Право на захист», гуманітарну допомогу для переселенців у вигляді вітамінів (для дорослих чоловіків та жінок) та одягу (для жінок та дітей), яку можна  отримати  в Центрі надання гуманітарної допомоги, який знаходиться за адресою: м. Шпола, вул. Соборна 2 (КК «Космос») та в  КП «Центр надання соціальних послуг» за адресою м. Шпола, вул. Соборна 45.

Щиро дякуємо представникові Української громадської організації «СІЧ» Іллі Ястребу за налагодження волонтерської взаємодії з громадою, за спільну роботу на благо наших мешканців. Сподіваємося на тісне подальше партнерство. Разом ми сильні!

Поділитись:
Перейти до вмісту