Оновили пам’ятний знак «Героям-ліквідаторам та потерпілим від Чорнобильської катастрофи»

У міському парку Слави розташований пам’ятний знак, встановлений на честь українців, які у 1986 році рятували світ від ядерного лиха внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Двічі на рік 26 квітня і 14 грудня біля монументу збираються люди, аби вшановувати загиблих героїв-ліквідаторів і водночас подякувати живим рятівникам екологічної катастрофи сучасності.
Цьогоріч під час відзначення 37-х роковин Чорнобильської катастрофи учасники місцевої громадської організації «Союз-Чорнобиль Україна» звернулися з проханням до в.о. міського голови Олега Кошового допомогти відновити пам’ятник, який уже потребував реставрації. Міська влада посприяла клопотанням чорнобильців, виділивши кошти з місцевого бюджету.
Відремонтований пам’ятний знак, виготовлений із чорного граніту в обрамленні кованої металевої арки із дзвоном, що символізує чорнобильську біду, знову нагадуватиме нам про страшну подію минулого, застерігаючи світ від подібного лиха в майбутньому.
Учасники ліквідації аварії на ЧАЕС Шполянщини висловлюють вдячність місцевій владі та всім причетним до виконання робіт із реконструкції за втілену ініціативу з відновлення пам’ятного місця, де гіркі, як полин, спогади про героїв-приборкувачів руйнівного вогню ятрять душу майже чотири десятиліття.
Поділитись:
Перейти до вмісту