Про актуальне із позачергового засідання виконавчого комітету

Розпочали роботу засідання із загальнонаціональної хвилини мовчання. Присутні вшанували пам’ять загиблих захисників і цивільних жертв російсько-української війни. На порядку денному члени виконкому розглянули 20 питань.
🔹Звільнили від плати за харчування учнів Лебединського № 2, Лозуватського Топильнянського, Шполянського ліцею № 5 ліцеїв, які виховуються в сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах.
🔹Затвердили кошторисну документацію на поточні ремонти приміщень фонду захисних споруд (найпростіших укриттів) Топильнянського, Товмацького ліцеїв, ЗДО № 4 «Сонечко», надали дозвіл на виготовлення кошторисної документації щодо облаштування додаткових укриттів у Лебединському ліцеї № 1, філії с. Лебедин КЗ «Центру культури та дозвілля».
🔹Надали дозвіл на виготовлення кошторисної документації на капітальний ремонт системи опалення Надточаївської початкової школи і Топильнянського ліцею, капітальний ремонт частини покрівлі даху Мар’янівського ліцею, капітальний ремонт вхідної частини приміщення Шполянського МНВК, у якому планується облаштування ветеранського хабу.
🔹Місцеві підприємці отримали дозволи на здійснення виносної торгівлі з умовою дотримання Правил благоустрою громади.
Поділитись:
Перейти до вмісту