Відбулося 17 засідання виконавчого комітету

Із загальнонаціональної хвилини мовчання розпочали члени виконавчого комітету засідання, ушанувавши пам’ять захисників, яких Україна втратила через вторгнення росії. Згідно з порядком денним розглянули загалом 45 питань.
Пріоритет – матеріальна підтримка жителів громади
· Згідно з поданими заявами виділили із міського бюджету 102 800 гривень на одноразові матеріальні допомоги 50-ти жителям громади, із них:
– 22 учасники російсько-української війни та 11 учасників АТО/ООС отримають допомогу в розмірі 2000 гривень;
– 6-ти особам, які лікуються від онкології, 9-ти особам із тяжким перебігом хвороби буде виплачено допомогу від 600 до 4000 гривень залежно від стану здоров’я, 4000 тисячі гривень одній дитині з інвалідністю, 1 особі допомогу на поховання в розмірі 2000 гривень.
· 15 000 гривень спрямують двом військовослужбовцям на лікування та реабілітацію у зв’язку з бойовими пораненнями.
· 159 000 гривень виділили на виплату одноразової грошової допомоги в розмірі 3000 гривень на вирішення житлово-комунальних потреб членам сімей 53-ьох воїнів-земляків, які беруть безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України.
Пріоритет – фінансова підтримка родин загиблих захисників
· 700 000 грн із міського бюджету спрямовано на разові виплати сім’ям загиблих захисників: п’ять дружин і дві доньки полеглих воїнів отримають по 100 000 грн.
Пільги на харчування в закладах освіти та на навчання в дитячій мистецькій школі
· Надано пільги з оплати за харчування дітям у закладах дошкільної освіти шляхом 100-відсоткового звільнення від плати за харчування учнів пільгових категорій Водянського, Журавського, Сигнаївського, Шполнського №5 ліцеїв, Скотарівської гімназії;
· 158 вихованців із 407-ми, які відвідують Шполянську дитячу мистецьку школу, отримали пільги на оплату за навчання.
Кошторисні проєкти на ремонт системи опалення закладів освіти й укриттів
· Члени виконавчого комітету затвердили проєктно-кошторисні документації на ремонт частини системи опалення Надточаївської гімназії, Топильнянського ліцею, філії с. Сигнаївка КЗ «Центру культури та дозвілля»;
· проєктно-кошторисної документації на ремонт частини покрівлі приміщення Мар’янівського ліцею імені Михайла Слабошпицького;
· поточного ремонту об’єкта фонду захисних споруд (протирадіаційного укриття) с.Лебедин КЗ «Центр культури та дозвілля», яким у разі повітряної тривоги користуються учні Лебединського ліцею № 1.
Також надано дозвіл на отримання гуманітарної допомоги від Черкаської ОВА для забезпечення закладів освіти, зокрема учнів 7-11 класів, підручниками курсу «Моя Черкащина» та гумдопомоги для забезпечення вихованців закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів ліцеїв і гімназій.
Поділитись:
Перейти до вмісту