Обласне свято вокально-хорового мистецтва на честь 148-ї річниці від дня народження українського композитора та хорового диригента Олександра Кошиця

23 вересня в селі Шевченкове Звенигородського району відбулося обласне свято вокально-хорового мистецтва на честь 148-ї річниці від дня народження українського композитора та хорового диригента Олександра Кошиця.
У цьому обласному святі взяли участь два колективи комунального закладу «Центр культури та дозвілля» – народний аматорський хор «Оберіг» та народний аматорський ансамбль камерного співу «Елегія», які представили музичні твори в обробці видатного українського композитора та Олени Чорногал – хорового диригента, яка є серцем цих колективів, лідером, формуючи імпульс, створюючи атмосферу, даючи необхідний позитивний настрій на виступ та згуртовуючи навколо себе митців.
Під час заходу учасники вокально-хорових колективів продемонстрували високий рівень майстерності, подарували незабутні хвилини радості й гарний настрій глядачам та гостям, а також отримали Подяки від комунальної установи «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Черкаської обласної ради за вагомий внесок у збереження й популяризацію української пісенної творчості. Висловлюємо вдячність учасникам колективів та його керівнику за вагомий внесок у відродження національної культури та розвиток народної пісенної творчості. Пишаємося, що аматорські вокально-хорові колективи КЗ «Центр культури та дозвілля» створюють умови для збереження в нашій громаді традицій і надбань українського народу.
Поділитись:
Перейти до вмісту