Подологи — воїнам ЗСУ

З нагоди Дня захисників і захисниць Україну, з ініціативи власниці косметичного салону, шполянки Наталії  Грабар у нашій громаді започатковано соціально значущу акцію «Подологи – воїнам ЗСУ». Старший син Наталії на початку повномасштабного вторгнення жив у Польщі, мав роботу творчого характеру, стабільний заробіток, матеріальне благополуччя. Вороже нашестя на рідну землю спонукало молодого чоловіка повернутися в Україну, і його подальший вибір – боротьба за волю рідної землі – був усвідомленим, виваженим та підтриманим родиною. Знаючи про нелегкі будні воїнів, які часто-густо не мають елементарних  побутових умов для догляду за шкірою, змушені тривалий час носити тактичне взуття, Наталія Грабар разом із колегою Вікторією Кучерявою вирішили  надати подологічну підтримку  нашим захисникам, які потерпають від деформації стопи, захворювань нігтів, шкіри на ногах.

«На цю поїздку мене надихнула колега зі Львова. 27 вересня ми вирушили на східну частину України. Упродовж двох днів лікували стопи, спілкувалися з хлопцями. Мені хочеться так багато сказати про очі військових, сповнені надією, про їхню повагу, виявлену до нас, про сильні руки та понівечені стопи, про невимовний сум за сім’ями, рідними. Нам хотілось обійняти кожного й подарувати тепло, щоб вони відчули нашу вдячність, підтримку, піклування та любов. Із кожного взяли обіцянку, що наступного разу ми  хочемо їх знову побачити. Не забуваймо, жителі громади, ані на секунду, завдяки кому ми спимо у м’яких ліжках, пʼємо ранкову каву та робимо свої справи», –  із такими щемкими емоціями згадує першу поїздку Наталія, у серці якої – згусток тривоги за долю сина і його побратимів.

«Хочемо  подякувати  Шполянській міській раді за виділене пальне, приватним підприємцям Людмилі й Володимиру Плохутам за приготування смачних курей на грилі, за мед та антисептичні засоби, надані центром турботи Звенигородської районної ради  та Центром гуманітарної допомоги міської ради, куди жителі громади  приносять для захисників продукти харчування, ліки. Завдяки єднанню багатьох людей, які поділилися добром своїх сердець, відбулася наша поїздка. Віримо, що  попереду – нові маршрути підтримки наших  захисників-земляків», – ділиться словами подяки подолог Вікторія Кучерява.

Жорстока війна триває. Наші захисники постійно потребують вагомої і вчасної підтримки. Штурмовій бригаді, де воює син Наталії Грабар, для виконання бойових операцій необхідні тепловізор, бінокль, прилад нічного бачення, маскувальні сітки, каремати, навушники, газові балончики, свічки. Родина захисника просить підтримати благодійний збір коштів на карту Приватбанку  4149499809833674 чи Монобанку 5375411510521912. Бережімо воїнів! Борімося разом!

Поділитись:
Перейти до вмісту