Solidarites International продовжує допомагати

Solidarites International (Міжнародна солідарність) — французька неурядова гуманітарна організація. Її місія — допомагати населенню, постраждалому від конфліктів, насильства та природних лих, а саме: якнайшвидше та якомога ефективніше задовольняти життєво важливі потреби людей у воді, їжі, засобах гігієни, житлі тощо. З лютого 2022 р. вона розпочала роботу в Україні.

11 внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які знайшли прихисток у нашій громаді, 3 жовтня 2023 року пройшли реєстрацію для отримання одноразової фінансової допомоги у розмірі 10800 грн. на 1 особу(з жовтня розмір виплати підвищився).

На сьогодні загальна сума фінансової допомоги, наданої Solidarites International ВПО на Шполянщині, становить 612720 грн.

Шполянська міська рада об’єднаної територіальної громади висловлює вдячність гуманітарній організації за активну підтримку ВПО, постраждалих від війни.

Ми цінуємо те, що Solidarites International не залишилась осторонь і відгукнулась, адже боротьба українців за свою свободу триває. Люди продовжують виїжджати з тимчасово окупованих територій. Для них надзвичайно важливі не лише теплі слова, а й конкретні вчинки.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту