Шполянська ОТГ та організація Solidarites International підписали Меморандум порозуміння

Solidarites International (Міжнародна солідарність) — французька неурядова гуманітарна організація. Її місія — допомагати населенню, постраждалому від конфліктів, насильства та природних лих, якнайшвидше та якомога ефективніше задовольняти життєво важливі потреби людей у воді, їжі, засобах гігієни, житлі тощо.

З початком повномасштабної війни на Шполянщині знайшли прихисток внутрішньо переміщені особи (ВПО) з тих куточків України, де нині йдуть бойові дії. Розуміючи важливість та необхідність надання допомоги таким людям, з березня 2023 року Solidarites International розпочала роботу в нашій громаді.

Організація активно працює, періодично проводить реєстрацію ВПО для отримання міжнародної фінансової допомоги, формує і видає продуктові набори, до складу яких входять, наприклад, крупи, горох, вівсяні пластівці, макарони, рибні консерви, тушонка зі свинини, цукор, печиво, олія, а ще засоби гігієни тощо. За вісім місяців цього року  103 особи отримали 731 520 гривень одноразової грошової допомоги.

Для задоволення щоденних побутових потреб  внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають у приміщенні Лебединської амбулаторії, Solidarites International було передано 2 холодильники, бойлер, пральну машину та 10 наборів постільної білизни.

Така активна й небайдужа позиція щодо нашої спільної біди, підтримка і конкретна допомога надзвичайно важливі. Результатом тісної і постійної співпраці,  виявом довіри до нашої громади,  відповідальної взаємодії відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я під керівництвом Мар’яни Кравченко стало підписання Меморандуму порозуміння між філією організації «Міжнародна солідарність» в Україні в особі Ахмада Шерії та Шполянською міською радою об’єднаної територіальної громади Звенигородського району Черкаської області в особі в.о. голови Олега Кошового. Конкретна мета проекту — допомога вразливим домогосподарствам у забезпеченні їжею, гігієною, водою, санітарією та/або прихистком у межах Шполянської об’єднаної територіальної громади.

Ця подія є надзвичайно важливою, знаковою і почесною для нас. Дякуємо  французьким партнерам за виявлену довіру. Сподіваємося на подальшу активну й плідну співпрацю.

Поділитись:
Перейти до вмісту