Перше і друге місця вибороли юні шполяни у змаганнях з кікбоксингу WAKO

З 12 по 15 жовтня у місті Хмельницький відбулися  Всеукраїнські змагання з кікбоксингу WAKO. Близько 400 кікбоксерів віком до 16 років взяли участь у турнірі. Серед них двоє хлопців, вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської громади,  які склали конкурентну боротьбу суперникам цього виду єдиноборства і привезли до рідної громади призові нагороди.

Вітаємо Олега Курінного за здобуте «золото» (1 місце) і  Дениса Сімона, який виборов «срібло» (2 місце)! Зичимо нашим сильним спортсменам примножувати професійну майстерність і удосконалюватись,   дякуємо тренерському складу за вкладену  працю та енергію у  підготовку учнів.

Зазначимо,  в Україні кікбоксинг дедалі дужче популяризується. Зокрема, у міській громаді щороку збільшується число прихильників цього виду єдиноборства, насамперед серед молоді.  Секція з кікбоксингу у ДЮСШ четвертий рік продовжує результативно працювати, кількість вихованців не зменшується.

Головне досягнення цього виду спорту — фізичне і моральне виховання молоді, — кажуть тренери, дякують ЗСУ за можливість проводити і брати участь у спортивних заходах для дітей і юнацтва!

Поділитись:
Перейти до вмісту