З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури  27 жовтня 2023 року, у День української писемності та мови, який, згідно               з Указом Президента України Володимира Зеленського, відтепер відзначатиметься саме цього дня, з 11-ї до 12-ї години Українське радіо проводить                                ХХІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Просимо жителів громади долучитися до написання диктанту й відчути себе єдиною потужною спільнотою через приналежність до нашого головного духовного скарбу, що об’єднує, – рідної мови.

  • У День української писемності та мови, 27 жовтня, відбудеться Радіодиктант національної єдності-2023

    Радіодиктант національної єдності був започаткований командою «Українського радіо» у 2000 році та став найбільшим щорічним флешмобом. У 2022 році його писали понад пів мільйона людей на всіх шести континентах.

    Авторкою тексту для цьогорічного диктанту стане поетеса, перекладачка, авторка прозових творів та лауреатка Шевченківської премії — Катерина Калитко. Читатиме його актор, театральний режисер та виконавець ролі у популярному фільмі «Довбуш» — Олексій Гнатковський.

    Він звучатиме в ефірі «Українського радіо»,Радіо Культурата телеканалу Суспільне Культура. Трансляції також будуть доступні на ютуб-каналі «Українського радіо» і на фейсбук-сторінках Суспільного.

  • Джерело: Міністерство культури та інформаційної політики України
Поділитись:
Перейти до вмісту