У громаді жалоба за загиблим Володимиром Степоруком

Знову  громада у жалобі, прийшла звістка про встановлений факт загибелі нашого земляка, молодого воїна, жителя села Іскрене — Володимира Петровича Степорука, 07.06.1991 року народження.

Воїн віддав життя у бою за Батьківщину 24 листопада 2022 року біля населеного пункту Червонопопівка, Сєвєродонецького району Луганської області.

Володимиру назавжди 31…

Співчуваємо  рідним загиблого, друзям і побратимам. Світла пам’ять Герою.

Оголошується триденна жалоба у Шполянській громаді з 27 по 29 жовтня 2023 року.

У понеділок, 30 жовтня 2023 року, у місті Шпола організовуємо живий коридор. О 9:00 год. кортеж із загиблим воїном від’їжджає з Лікарні ім. Братів Коломійченків, далі маршрут вулицями: Амосова, Слобідська, Калигірська, на перехресті з коловим рухом по вул. Соборній повертаємо на вулицю Шевченка, Васильківська, виїзд з міста до села Васильків

Проїзд через село Васильків у напрямку села Іскрене.

Відспівування і прощання із загиблим захисником відбудеться у селі Іскрене по вулиці Лисенка, 17  о 10:00 год., 30 жовтня 2023 року.

Поховання на сільському цвинтарі у селі Ступичне, Катеринопільського району (за бажанням рідних).

Шановні шполяни, жителі громади, звертаємося з проханням долучитися до  вшанування захисника, схилити голову перед Героєм, який жертовно захищав нашу волю,  гідно провести його останнім земним шляхом до непереможного небесного війська України.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту