Теплий одяг для військового

За кілька днів уже листопад… Останній місяць осені… Дерева прощаються зі своїм різнобарвним листям… Краса… Але це ще й вітри, дощі, сльота, а за ними — морози й сніги. У цей період найважче, безперечно, нашим хлопцям-героям, які день і ніч перебувають в окопах, у посадках, лісосмугах, канавах, боронячи нашу Батьківщину від ворога.
Інколи не вдається вчасно забезпечити військових усім необхідним. У таких випадках завжди відгукуються небайдужі люди — і це зігріває душу, додає віри й наснаги в боротьбі. Нещодавно за допомогою звернулася Валентина Миколаївна Вілісєєвич, мама військового Сергія із села Терешки. Її сину необхідний бушлат.
На запит матері захисника-земляка миттєво відреагував місцевий приватний підприємець Анатолій Рябокінь, передавши для військового теплий верхній одяг. В.о. міського голови Олег Кошовий днями вручив Валентині Вілісєєвич зимовий бушлат, подякував синові за захист України, а підприємцю — за оперативність та людяність! Слава і шана нашим мужнім воїнам! Не забуваймо дбати й дякувати нашим героям! Тим, кого ви знаєте особисто! Тим, на кого ви підписані в соцмережах! Тим, про кого ви лише чули й можете розказати нашим людям! Добрі слова завжди важливі, і цінно чути, що тобі дякують, коли ти так мужньо воюєш заради перемоги свого народу.
Поділитись:
Перейти до вмісту